Hizmetlerimiz

Bireysel Beslenme Danışmanlığı

Online Beslenme Danışmanlığı

https://mugeozyurt.com/wp-content/uploads/incelee.png

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Beden Kitle İndeksi Hesaplama

Uzm. Diyetisyen Müge Özyurt Şafak

Uzman Diyetisyen Müge Özyurt Şafak, 2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olmuş, yüksek lisans eğitimini 2011 yılında tamamlayarak ‘Bilim Uzmanlığı’ unvanını almıştır. Eğitimine halen Acıbadem Üniversitesi’nde ‘Doktora’ düzeyinde devam etmektedir.

Kariyerine Acıbadem Sağlık Grubu’nda başlayan Uzman Diyetisyen Müge Özyurt Şafak, uzun yıllar aktif olarak klinik, hastalıklarda beslenme tedavisi, kilo yönetimi, obezite tedavisi ve sportif performans alanlarında çalışmıştır. Bu sürede onlarca kişinin hayatına dokunmuş ve onların sürdürülebilir sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmalarına destek olmuştur. Şu anda 10 yıllık mesleki bilgi ve tecrübesiyle danışanlarına daha kapsamlı hizmet verebilmek için 2016 yılında Nişantaşı’nda kurduğu ‘Müge Özyurt Şafak Beslenme Danışmanlık Merkezi’nde hizmet vermektedir.

hamileliktest

Bir Diyetisyenin Hamilelik Günlüğü

Beslenme, anne karnından itibaren hayatımızın belirleyicisi, sağlığımızın ön koşulu. Fakat kulaktan dolma ve araştırılmadan edinilmiş bilgiler nedeniyle kafalarımız beslenme konusunda çoğu zaman çok karışık. Uzman Diyetisyen Müge Özyurt Şafak, bu kitapta söz konusu kafa karışıklıklarını, az ve yanlış bilinenleri kendi hamilelik deneyimi, heyecanı ve mesleki bilgisiyle gideriyor.

Başarı Hikayelerimiz

ViDEOLAR