KURUMSAL BESLENME DANIŞMANLIĞI

Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı

Günümüzde yanlış ve düzensiz beslenme alışkanlıkları, hareketsizlik, yoğun iş temposu, stres ve kronik yorgunluk gibi sorunlar çalışanların sağlığını dolayısıyla iş performanslarını doğrudan etkilemektedir. Hem çalışanın sağlığını korumak, hem de şirketlerin iş gücü kaybını önlemek için en etkili çözüm; sağlıklı beslenme eğitimleri ile doğru beslenme alışkanlıklarının kazandırılması ve ofiste iyi yaşam için uygun bir ortam hazırlanmasıdır. İşte bu noktada kurumsal beslenme ve iyi yaşam danışmalığı devreye giriyor. Kurumsal beslenme danışmanlığı, işveren ve çalışanların sağlıklı yaşama adım atmaları için önemli bir araç, yaşam kalitesini ve verimliliği arttıracak büyük bir yatırım olarak tarif edilebilir.

Kurumlara sağlıklı beslenme danışmanlığı kapsamında yaptığımız görüşmelerde şirket çalışanlarının ve yöneticilerinin kurumsal motivasyonunu, iş verimliliğini ve sağlık düzeyini arttırmak amacıyla ihtiyacınıza uygun sağlıklı beslenme programıları oluşturuyor, uygulanabilir ve sürdürülebilir beslenme alışkanlıkları kazanmanızı hedefliyoruz.

Kurumsal Beslenme danışmanlığı kapsamında verdiğimiz hizmetler;

  • Sağlıklı Beslenme Seminerleri
  • Spor aktiviteleri
  • Sağlıklı öğün hazırlama workshopları
  • Çalışanların profillerine uygun olarak aylık Menü Planlama
  • Ofis çalışanları ile haftalık ya da aylık bireysel diyet görüşmeleri ve yapılan vücut kompozisyon analiz ölçümü ile diyet takip sistemi

Okul ve Eğitim Kurumlarına Beslenme ve Menü Danışmalığı

Kreş, anaokulu, ilkokul, lise ve diğer eğitim kurumlarında okuyan öğrencilerin ilgi, talep ve ihtiyaçlarına göre düzenlediğimiz ‘Sağlıklı Beslenme Seminerleri’ ile daha bilinçli, sağlıklı ve aktif bir neslin yetişmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Veliler için planladığımız ‘Sağlık Yaşam Söyleşileri’ ile çocukların evde sağlıklı yemeğe ulaşmaları için en uygun ortamın sağlayarak; uygulanabilir çözüm ve öneriler sunuyoruz.

Aynı zamanda çocukların ve gençlerin günlük alması gereken enerji ve besin ögeleri ihtiyacı hesaplanarak Sağlıklı Yemek Menüleri planlıyoruz.

Ürün Danışmanlığı

Piyasaya yeni çıkan, çıkacak olan veya piyasada bulunan bir ürününüz için profesyonel ‘Beslenme Uzmanı’ danışmanlığı kapsamında amacınıza yönelik ürün oluşturma, ürün geliştirme ve pazarlama aktiviteleri ile strateji geliştirme konularında danışmanlık verilmektedir.

KURUMSAL_BESLENME